İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma

Para Kazandıran Oyunlar -2-


+ -

Para kazandıran oyunlar eğlenceyi ve kazancı bir araya getiriyor. Özellikle çok sık tercih edilen bu oyunlar ile önemli miktarlarda ek gelir elde edebilirsiniz.

Konu Başlıkları

Swagbucks

Para kazanmak için oyun oynamak isteyenler Swagbucks uygulamasını da tercih edebilir. Bu uygulama üzerinden pek çeşitli oyun bulunur. Bu uygulama şimdiye kadar 518 milyon $ kadar büyük bir parayı kullanıcılar kullanıcılarına ödemiştir. Fakat uygulama üzerinden sadece oyun oynayarak para kazanılmaz. Aynı zamanda anket sunma, video izleme, internet üzerinde gezinme, alışveriş yapma gibi görevler de verilerek kullanıcılara para kazandırır. Uygulamayı indirip kısa bir süre içerisinde üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra verilen görevler yerine getirilebilir.

para kazandiran oyunlar
para kazandıran oyunlar

Oyun oynayarak para kazanmak için bir diğer fırsat da uygulama üzerinden oyun turnuvaları da gerçekleştirilir. Oyun turnuvaları katılmak için yaklaşık 10 $ gibi bir krediye sahip olunması lazım. Uygulama üye olduktan sonra kullanıcılara 10 $ hediye çeki verir. Bu 10 $’ı uygulama içerisinde düzenlenen turnuvalara katılma şansı olarak kullanılabilir. Turnuvada başarılı olan insanlar da turnuva sonundaki büyük ödülleri kazanabilir. Bu uygulama üzerinden sadece oyun değil de çok farklı yöntemler ile de para kazanıldığı için pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Site üzerinden online olarak oynanan oyunların katılımı sırasında genelde 1 $ gibi bir ücret ödenir, oyunları kazanma karşılığında da 18 $ kadar ücretler alınabilir.

Mistplay

Para kazandıran oyunlar oyna hizmeti veren oyunlardan biri de Mistplay’dir. Bu oyun üzerinden oyun oynadıkça kazanılan ödüller Nintendo, Xbox, iTunes, Amazon gibi işletim yerlerinde kullanılabilen hediye çekleri kazandırılır. Oyun üzerinden yeterince puan kazanabilmek için belli bir miktar vakit geçirilmesi gerekir. Yani para kazanmak için uzun bir süre oyun içerisinde kalınabilir. Mistplay içerisinde bulunan oyunlar oyuncular da zevk alsın diye genelde herkesin sevdiği oyunlar olarak belirlenmiştir. Bunun dışında iş odaklı oyunlarda bu uygulama arasında yer almaktadır. Hem eğlenip, hem para kazandıran bu uygulama aynı zamanda kişilere iş fikirleri de sunar.

PUBG

Anında para kazandıran oyunlar içerisinde bulunan bir diğer oyun da PUBG oyunudur. Oyun oynayan insanlar PUBG üzerinden kazandıkları hediyeleri başka kullanıcılara satarak para kazanabilirler. PUBG oyunundan para kazanmak için oyuna ayrılan süre ve oyunda gösterilen performansa göre farklı ücretler alınır. Eğer PUBG üzerinden ciddi para kazanmak isteyen kişiler var ise sanki bir meslek yapıyormuş gibi PUBG oyununda zaman geçirilmesi gerekir. Oyun üzerinde iyi bir getiri elde etmek için işin tek kuralı zaman ayırmaktır.

PUBG bir hayatta kalma oyunudur. Oyun hem bilgisayar üzerinden hem de telefon üzerinden oynanabilir. Genelde PUBG oyununa para kazanmak için değil de eğlenmek amaçlı oynayan kişiler daha çoktur. Fakat kendini çok geliştiren ve çok ödül kazanan insanlar başkalarına kazanılan hediye satarak oyun üzerinden büyük paralar kazanılabilir.

 

Yorum Yap